Poukazy na NPS

Niektoré fakulty poskytujú uchádzačom poukaz, ktorým je možné skúšky uhradiť. Ten získate po zadaní svojich identifikačných údajov do formulára na tejto stránke. Získaný poukaz sa vám potom automaticky zobrazí v objednávke NPS. K tým sa prihlásite štandardným spôsobom. Poukaz nemožno využiť spätne.


Farmaceutická fakulta UK v Bratislave

Každý uchádzač, ktorý si podal jednu prihlášku, má nárok na jednu dvojicu skúšok (VŠP/OSP a PV) bez poplatku v termínoch, ktoré fakulta uznáva.

Fakulta sociálnych a ekonomických vied UK v Bratislave

Fakulta poskytuje uchádzačkám a uchádzačom vybraných študijných programov zľavu na test z Anglického jazyka. V prípade, že chcete využiť zľavu z poplatku na tento SCIO test, musíte sa zúčastniť v online forme NPS v piatom termíne. Poukazy už boli vystavené.

Filozofická fakulta UK v Bratislave

Uchádzači, ktorí sa hlásia na študijné programy, pri ktorých sa vyžadujú dva testy realizované v rámci Národnej porovnávacej skúšky, majú zľavu z poplatku za druhý test prostredníctvom zľavového kódu FiFUK2022, ktorý si uplatní pri prihlasovaní sa na NPS. 

Právnická fakulta UK v Praze

Každý uchazeč o studium má možnost zúčastnit se jedné zkoušky ze ZSV za zvýhodněnou cenu 14 Kč (varianta Mini – u ostatních variant zkoušek bude cena adekvátně snížena). Poukazy budou vystaveny ve třech várkách - na počátku února, března a dubna.

Fakulta sociálních věd UK v Praze

Pokud budete mít k 31. 1. 2022 řádně podanou přihlášku, získáte od fakulty možnost zúčastnit se jednoho testu (OSP, AJ nebo MAT) pořádaného on-line v termínu 5. 3. 2022 zdarma. Poukazy již byly vystaveny. Jestliže máte nárok na více poukazů (hlásíte se na více programů), je třeba každý uplatnit v samostatné objednávce.

Fakulta informatiky a statistiky VŠE v Praze

Každý uchazeč o studium, který svou přihlášku na fakultu podá v prvním kole přijímacího řízení, má možnost zúčastnit se jedné online zkoušky OSP/VŠP v termínu 21. 5. 2022 zdarma. Poukazy budou vystaveny počátkem května.

Právnická fakulta UPOL v Olomouci

Uchazeč, který podá elektronickou přihlášku na program Evropské právo a politiky EU, má možnost absolvovat test EPP v termínu 21. 5. 2022 zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Pro uchazeče o obory Právo a Právo ve veřejné správě budou tyto poukazy zdarma vystaveny na dvojici zkoušek OSP+ZSV na termín 21. 5. 2022. Poukazy budou vygenerovány počátkem dubna 2022.

Fakulta tělesné kultury UPOL v Olomouci

Uchazeč, který podá přihlášku na některý z oborů využívajících NSZ, má možnost absolvovat test OSP/VŠP v termínu 30. 4. zdarma.

Fakulta veterinární hygieny a ekologie VETUNI v Brně

Uchazeč o studium magisterského studijního programu má možnost absolvovat test Přírodních věd (Biologie + Chemie) za zvýhodněnou cenu 390 Kč (pro využití slevy je třeba test Biologie i Chemie absolvovat v tomtéž termínu Národních srovnávacích zkoušek). Uchazeč o studium bakalářského studijního programu má možnost absolvovat test Biologie nebo test OSP/VŠP za zvýhodněnou cenu 390 Kč. Poukazy budou postupně vygenerovány mezi koncem března a koncem dubna 2021.

Fakulta informačních technologií VUT v Brně

Uchazeč má možnost absolvovat test OSP/VŠP nebo MAT v termínu 30. 4. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). 


V prípade otázok nás prosím kontaktujte.

 


 

Vyzdvihnutí poukazu na NPS

Vyzvdihnutie poukazu

Zadejte prosím svoje identifikačné údaje, pozrieme sa, či pre vás máme poukaz.

ČR
jiného státu

Rodné číslo zadajte bez lomky.