Poukazy na NPS

Niektoré fakulty poskytujú uchádzačom poukaz, ktorým je možné skúšky uhradiť. Ten získate po zadaní svojich identifikačných údajov do formulára na tejto stránke. Získaný poukaz sa vám potom automaticky zobrazí v objednávke NPS. K tým sa prihlásite štandardným spôsobom. Poukaz nemožno využiť spätne.


Farmaceutická fakulta UK v Bratislave

Každý uchádzač, ktorý si podal jednu prihlášku, má nárok na jednu dvojicu skúšok (VŠP/OSP a PV) bez poplatku v termínoch, ktoré fakulta uznáva. 

Filozofická fakulta UK v Bratislave

Uchádzači, ktorí sa hlásia na študijné programy, pri ktorých sa vyžadujú dva testy realizované v rámci Národnej porovnávacej skúšky, majú zľavu z poplatku za druhý test prostredníctvom zľavového kódu FiFUK2021, ktorý si uplatní pri prihlasovaní sa na NPS. 

Právnická fakulta UPOL

Uchazeč, který podá elektronickou přihlášku na obor Evropská studia, má možnost absolvovat test ZSV ES v termínu 22. 5. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Pro uchazeče o obory Právo a Právo ve veřejné správě budou tyto poukazy zdarma vystaveny na dvojici zkoušek OSP+ZSV na termín 22. 5. Poukazy budou k dispozici v dubnu 2021.

Právnická fakulta UK v Praze

Každý uchazeč o studium má možnost zúčastnit se jedné zkoušky ze ZSV za zvýhodněnou cenu 14 Kč (varianta Mini – u ostatních variant zkoušek bude cena adekvátně snížena). Poukazy budou vystavovány průběžně od února 2021 do dubna 2021. První možný termín NSZ pro využití poukazu tak bude 6. 3. 2021. 

Fakulta tělesné kultury UPOL

Uchazeč, který podá přihlášku na některý z výše zmíněných oborů, má možnost absolvovat test OSP/VŠP zdarma. 

Fakulta informačních technologií VUT

Uchazeč má možnost absolvovat test OSP/VŠP nebo MAT v termínu 17. 4. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Poukazy budou vystaveny na přelomu března a dubna 2021.


V prípade otázok nás prosím kontaktujte.

 


 

Vyzdvihnutí poukazu na NPS

Vyzvdihnutie poukazu

Zadejte prosím svoje identifikačné údaje, pozrieme sa, či pre vás máme poukaz.

ČR
jiného státu

Rodné číslo zadajte bez lomky.